imieniny obchodzi: Jakub, Krzysztof, Walentyna

Numizmatyka - numizmaty.com - numizmatyka :: monety, bankoty - numizmaty.com :: numizmatyka


wstecz ustaw Numizmaty.com jako swoją stronę startową dodaj Numizmaty.com do ulubionych wyjście ...

Strona utworzona:
01. 12. 2001
zaktualizowana:
21. 12. 2013



SUBskrypcj@

Twój email






SONDA
Jakie monety kolekcjonujesz?




expekt.com

Co to jest expekt.com

Expekt.com Ltd, to międzynarodowa grupa bukmacherska z siedzibą oraz licencją na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydaną na Malcie oraz w Anglii. Firma zadebiutowała w roku 1999, oferując od początku możliwość zawierania zakładów sportowych (piłka nożna, narciarstwo, skoki, lekkoatletyka, NBA, NHL itp) w sieci Internet i od tego czasu, jako główny cel, stawia sobie zdobycie pozycji lidera na rynku zakładów bukmacherskich, w dalszym ciągu ulepszając swój produkt, stale powiększając ofertę i doskonaląc serwis dla klientów. Expekt.com dziś, to jeden z największych Skandynawskich bukmacherów Internetowych, z prognozowanym obrotem za rok 2002, wynoszącym 110 mln Euro. Serwis jest oferowany w 16 językach - również w polskim.


Otwórz konto użytkownika
Aby móc grać w Expekt.com, musisz otworzyć konto poprzez rejestrację na tej stronie. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz ID użytkownika. Tego osobistego ID użytkownika, używaj zawsze kiedy kontaktujesz się z Expekt.com! Otworzenie konta jest darmowe a zlikwidować konto możesz w każdej chwili. Wszelkie transakcje na twoim koncie, są rejestrowane w sposób podobny do transakcji w bankach. Posiadasz całkowitą kontrolę nad swoimi zakładami.

Kliknij tutaj aby przejść na stronę główną serwisu Expekt.com i założyć konto!

Uaktywnij konto
Aktywujesz swoje konto, deponując pieniądze na jednym z kont Expekt.com. Pamiętaj aby podczas składania depozytu, wpisać swój ID użytkownika oraz Imię i Nazwisko. Transakcja trwa z reguły 3-4 dni bankowe i w momencie otrzymania potwierdzenia o dotarciu depozytu z banku, otrzymujesz pieniądze na konto użytkownika i możesz zacząć grać. Możesz także wpłacić pieniądze kartą - wtedy są one natychmiast na Twoim koncie.

Umieść zakład
Gra w Expekt.com jest bardzo prosta. Logujesz się wpisując nazwę użytkownika oraz hasło wybrane przy rejestracji. Kiedy się zalogujesz do swojego konta, będziesz mógł umieścić zakład na zdarzenia na jakie kursy oferuje w danej chwili Expekt.com. Po prostu wybierasz zdarzenie na które chcesz zagrać i klikasz na kurs. Na jednym kuponie możesz dodać do 20 zdarzeń. Następnie wybierasz stawkę za jaką chcesz umieścić kupon i potwierdzasz zakład.


Odbierz wygrane
Wygrana jest wypłacana na Twoje konto użytkownika, po zakończeniu ostatniego zdarzenia z twojego kuponu. W każdej chwili możesz zgłosić chęć wypłaty wygranej na Twoje konto bankowe, pod warunkiem że masz min 10 zł na kocie. Nie ma żadnych opłat i prowizji, w krajach w których Expekt.com posiada konta bankowe (w Polsce wypłaty obsługuje Kredyt Bank). Pieniądze wpływają na Twoje konto bankowe, z reguły po pięciu dniach, w zależności od Twojego banku. Wszystkie wygrane w Expekt.com są nieopodatkowane.

Lepsze kursy
Expekt.com ma jedne z najlepszych kursów na rynku. Ponieważ oferuje kursy bezpośrednio w Internecie, utrzymuje swoje koszty administracyjne na niskim poziomie i dzięki temu, może zaoferować lepsze kursy aniżeli tradycyjne firmy bukmacherskie. W Expekt.com możesz również grać single, musisz jedynie wskazać poprawny wynik jednego zdarzenia. To oznacza większe szanse dla Ciebie, jako klienta. Dodatkowo oferuje stałe kursy, co oznacza że zawsze wiesz iż kurs za jaki umieściłeś kupon, jest takim jaki otrzymasz po zakończeniu zdarzenia. Expekt.com regularnie zmienia kursy na liście kursowej, ale możesz być spokojny, kurs za jaki zagrałeś jest potwierdzony w momencie złożenia zakładu.

Bezpieczeństwo
Expekt używa najnowszej technologii aby utrzymywać wysoki poziom bezpieczeństwa dla naszych klientów. Wszelkie transakcje pomiędzy klientem a Expekt.com, są kodowane. Odpowiedzialni za to inżynierowie techniczni, posiadają wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu stron które przetwarzają olbrzymią liczbę transakcji i użytkowników. Strona Expekt.com, jest stworzona w taki sam sposób jak serwisy bankowe i papierów wartościowych. Pamiętaj że ważnym jest abyś Ty - jako klient, zachował konieczne środki ostrożności i przetrzymywał swoje hasło w bezpiecznym miejscu, tak aby nikt niepowołany nie mógł go użyć, oraz pamiętaj aby zawsze wylogować się po każdej zakończonej sesji.

expekt.com


Numizmatyka - numizmaty.com - numizmatyka :: monety, banknoty - numizmaty.com :: numizmatyka




Tysiące tanich przedmiotów!

Szukaj Monety!





Najlepsze strony numizmatyczne

Kolekcjonerzy banknotów

Najlepsze strony kolekcjonerskie

Numizmatyka linki

www.pajacyk.pl
statystyka

                                                                                                                  
Numizmaty.com 2001-2014 by Marcin Bojko.
All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Mapa Strony